Правила прийому

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», « Про дошкільну освіту», положенням «Про заклад дошкільної освіти», затвердженим постановою КМ України від 12.03.2003р № 305 (в редакції постанови КМ України від 27.01.2021р № 86), згідно з листом Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 08.07.2021 вх. № 8/3682 загальноміська електронна реєстрація дітей для зарахування до ЗДО, дітей із загальним розвитком здійснюється з метою:

• Забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти у ЗДО
  • Забезпечення рівності умов для реалізації задатків, здібностей, нахилів, обдарувань, різнобічного розвитку
  • Забезпечення публічного доступу до інформації про ЗДО
  • Запровадження єдиного підходу щодо зарахування дітей до ЗДО
  • Спрощення процедури обліку дітей, що потребують зарахування до ЗДО

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють; медичної довідки про стан здоров'я дитини; довідки сімейного лікаря про епідеміологічне оточення; свідоцтва про народження.

При прийомі дітей, батьки ознайомлюються зі статутом та умовами перебування дитини в закладі дошкільної освіти