Освітній процес

ОСВІТНЬО-ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС в закладі дошкільної освіти № 298  ведеться згідно річного плану.

МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ - ДЕРЖАВНА.

План спрямований на виконання завдань Закону України "Про дошкільну освіту" та Базового Компоненту дошкільної освіти.
Педколектив ДНЗ працює над всебічним загальним розвитком вихованців відповідно до їхніх потенційних можливостей, формування базису особистісної культури: самообслуговування, комунікації, пізнавальної мотивації, бажання і вміння вчитися.
Головним напрямком діяльності кожного вихователя були і залишаються охорона, зміцнення здоров`я дітей, забезпечення необхідних умов для їх фізичного та психічного розвитку.

Методична робота ведеться згідно річного плану у слідуючих напрямках:
 створення атмосфери творчості, психологічної перебудови стосунків у педколективі;
знайомство і впровадження інноваційних освітніх технологій;
підвищення професійної компетентності вихователів;
вивчення особистісних особливостей вихователів для кращої організації їх роботи.

Пріоритетні завдання:
здійснення моніторингу якості надання освітніх послуг у сфері дошкільної освіти;
вживати заходи по організації роботи з дітьми п’ятирічного віку;
здійснювати методичний супровід впровадження базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Стежинки у Всесвіт», програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».
впровадження в роботу дошкільних навчальних закладів експериментальну та інноваційну діяльності, у тому числі інклюзивної освіти, нових форм організації дошкільної освіти.

Напрямки роботи ЗДО:
національно - патріотичне виховання;
формування особистості дитини;
розвиток креативних, творчих здібностей;
набуття дитиною соціального досвіду.

Додаткові освітні та інші послуги в дитячому закладі не надаються

Педколектив керується наступними державними документами:

Конституція України;
Закон України "Про освіту";
Закон України "Про дошкільну освіту";
Закон України "Про мову";
Закон України "Про охорону дитинства";
Конвенція про права дитини;
Положення про заклад дошкільної освіти;
Санітарний регламент ЗДО;
Наказ України про затвердження "Стратегії розвитку психологічної служби системи освіти України";
Положення про психологічну службу системи освіти України.

ІІ. Державні програми

Базовий компонент дошкільної освіти (Державний стандарт дошкільної освіти) нова редакція;
 Комплексна програма для дітей раннього та передшкільного віку " Стежинки у Всесвіт"

ІІІ. Додаткові програми

Освітня програма для дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт";
Програма "Українське дошкілля";

ІV. Парціальні програми

"Про себе треба знати, про себе треба дбати";
"Скарбниця моралі";
"STREEM -освіта, або Стежинки у Всесвіт";
"Вітаю, театре»;
"Україна - моя Батьківщина".